2020

5 – 8 Martie 2020
Targ pentru copii 0-7 ani si viitoare mamici
Pavilion B1,  Romexpo, Bucuresti

Contacteaza echipa:

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email: luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

Anulat.

Contacteaza echipa:

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email: luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

Anulat.

Contacteaza echipa:

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email:
luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

Anulat.

Contacteaza echipa:

Alina Racasanu – Director de proiect
Email:
alina.racasanu@euroexpo.ro
Tel: 0770.702.612

Anulat.

Contacteaza echipa:

Anca Dinu – Director de proiect Metal Show
Email: anca.dinu@euroexpo.ro
Tel: 0734.660.673

Irina Topciu – Director de proiect TIB
Email: irina.topciu@romexpo.ro
Tel: 0744.333.556

14 – 16 octombrie 2020
Expozitie de tehnologie pentru industria textila din Europa de Sud-Est
Bucuresti, Romexpo

Contacteaza echipa:

Anne Istrate – Director Proiect
Email:
anne.istrate@euroexpo.ro
Tel.: 0722.649.945

14 – 16 octombrie 2020
Expozitie de materii prime, tesaturi si accesorii pentru industria textila din China si Europa Centrala si de Est
Bucuresti, Romexpo

Contacteaza echipa:

Anne Istrate – Director Proiect
Email:
anne.istrate@euroexpo.ro
Tel.: 0722.649.945

27-30 Octombrie 2020
Expozitie internationala de produse, echipamente si tehnologii pentru industria de prelucrare a materialelor plastice
Redal Expo, Sibiu

Contacteaza echipa:

Anca Dinu – Director de proiect
Email: anca.dinu@euroexpo.ro
Tel: 0734.660.673

28 octombrie – 1 noiembrie 2020
Expozitie de packaging pentru Europa de Sud-Est
Romexpo, Bucuresti

 

Contacteaza Euroexpo:

Alina Racasanu – Director de proiect
Email: alina.racasanu@euroexpo.ro
Tel: 0770.702.612

Contacteaza Romexpo:

Mihaela Pane – Director de proiect
Email: mihaela.pane@romexpo.ro
Tel: 0749.275.222

Andreea Suditu – Organizator
Email: andreea.suditu@romexpo.ro
Tel: 0758.837.711