2019

4 – 7 aprilie 2019
Targ pentru copii 0-7 ani si viitoare mamici
Pavilion B1,  Romexpo, Bucuresti

Contacteaza echipa:

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email: luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

14 – 17 mai 2019
Targ pentru prelucrarea metalelor, tehnologii si echipamente industriale
Pavilion B2,  Romexpo, Bucuresti

Contacteaza echipa:

Anca Dinu – Director de proiect Metal Show
Email: anca.dinu@euroexpo.ro
Tel: 0734.660.673

Irina Topciu – Director de proiect TIB
Email: irina.topciu@romexpo.ro
Tel: 0744.333.556

9-11 octombrie 2019
Singura expozitie din Romania dedicata solutiilor pentru industria de retail
Pavilion C1, Romexpo, Bucuresti

Evenimente conexe:
► Conferinta EXPO SHOP – Future Retail Solutions

Contacteaza echipa:

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email:
luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

Irina Topciu – Director de proiect
Email: irina.topciu@romexpo.ro
Tel: 0744.333.556

9-12 octombrie 2019
Targ de tipar si semnalistica pentru Europa de Sud-Est
Bucuresti, Romexpo

Evenimente conexe:
► Conferinta PrintTex
► Concursul “King of Wraps

Contacteaza echipa:

Anne Istrate – Director Proiect
Email:
anne.istrate@euroexpo.ro
Tel.: 0722.649.945

9-12 octombrie 2019
Expozitie dedicata industriei de obiecte promotionale
Bucuresti, Romexpo

Evenimente conexe:
► Zilele Corporate Gifts Show:

  • Green day
  • Industry day
  • Fashion day
  • E-day

► Workshop LIVE Area

Contacteaza echipa:

Anne Istrate – Director Proiect
Email:
anne.istrate@euroexpo.ro
Tel.: 0722.649.945

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email:
luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

9-12 octombrie 2019
Prima expozitie din sud-estul Europei dedicata display-urilor digitale si tehnologiilor interactive
Bucuresti, Romexpo

Evenimente conexe:
► Conferinta “Digital Signage”

Contacteaza echipa:

Manuela Popescu – Director de proiect
Email:
manuela.popescu@euroexpo.ro
Tel.: 0730.712.753

30 octombrie – 3 noiembrie 2019
Expozitie de packaging pentru Europa de Sud-Est
Romexpo, Bucuresti

Evenimente conexe:

  • Conferinta Nationala de Mediu
  • “Smart Packaging” Conference
  • Romanian Packaging Awards

Contacteaza Euroexpo:

Alina Racasanu – Director de proiect
Email: alina.racasanu@euroexpo.ro
Tel: 0770.702.612

Contacteaza Romexpo:

Mihaela Pane – Director de proiect
Email: mihaela.pane@romexpo.ro
Tel: 0749.275.222

Andreea Suditu – Organizator
Email: andreea.suditu@romexpo.ro
Tel: 0758.837.711

12 – 15 noiembrie 2019
Expozitie internationala de produse, echipamente si tehnologii pentru industria de prelucrare a materialelor plastice
Redal Expo, Sibiu

Contacteaza echipa:

Anca Dinu – Director de proiect
Email: anca.dinu@euroexpo.ro
Tel: 0734.660.673