Calendar expozitional

Targ pentru copii de 0-7 ani si viitoare mamici

Contacteaza echipa:

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email: luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

Singura expozitie din Romania dedicata industriei de retail

Contacteaza echipa:

Luciana Stoleru – Director de proiect
Email:
luciana.stoleru@euroexpo.ro
Tel: 0730.808.038

Expozitie de packaging pentru Europa de Sud-Est

Contacteaza Euroexpo:

Alina Racasanu – Director de proiect
Email: alina.racasanu@euroexpo.ro
Tel: 0770.702.612

Contacteaza Romexpo:

Mihaela Pane – Director de proiect
Email: mihaela.pane@romexpo.ro
Tel: 0749.275.222

Andreea Suditu – Organizator
Email: andreea.suditu@romexpo.ro
Tel: 0758.837.711

Targ pentru prelucrarea metalelor, tehnologii si echipamente industriale

Contacteaza echipa:

Anca Dinu – Director de proiect Metal Show
Email: anca.dinu@euroexpo.ro
Tel: 0734.660.673

Irina Topciu – Director de proiect TIB
Email: irina.topciu@romexpo.ro
Tel: 0744.333.556

Targ de tipar digital pentru Europa de Sud-Est

Contacteaza echipa:

Anne Istrate – Director de proiect
Email: anne.istrate@euroexpo.ro
Tel: 0722.649.945

Expozitie de tehnologie pentru industria textila din Europa de Sud-Est

Contacteaza echipa:

Anne Istrate – Director Proiect
Email:
anne.istrate@euroexpo.ro
Tel.: 0722.649.945

Expozitie dedicata industriei de obiecte promotionale

Contacteaza echipa:

Anne Istrate – Director Proiect
Email:
anne.istrate@euroexpo.ro
Tel.: 0722.649.945

Expozitie pentru industria de curatenie profesionala

Contacteaza echipa:

Alina Racasanu – Director de proiect
Email:
alina.racasanu@euroexpo.ro
Tel: 0770.702.612

Expozitie internationala pentru industria de prelucrare a materialelor plastice

  • Informatie disponibila in curand!

Contacteaza echipa:

Anca Dinu – Director de proiect
Email:
anca.dinu@euroexpo.ro
Tel: 0734.660.673